A04 50 Ari tokë tek dogana në Peje U SHITT FLM

Shitet nga: 08 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 50000 m2
Komuna: Pejë
Shitet toka të dogana me një sipërfaqe prej 50 Ari qmimi sipas marrëveshjes toka ka rrym ujë dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim