AGENCY HOME VIP SHET 7ari ne PEJ bjello pole

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 15 Krr 14:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

130 000 EUR

Adresa: PEJ - BJELLO POLE E VARREZAT serbve,
Sipërfaqe: 7 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar kosoven ky agjencion ka ne shitje placin 7 ari ne lagjen bjell pole nepej perball varrezave te qytet ky plac ben per shum veprimtari biznisore per jetes e per shum shum veprimtari tjera . pllaci esht pron shiptarit dhe perkthimi I menjehershem. Agjencioni per patundshmeri -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e Pronave, ne Kosov,Shqipri,Mal Te Zi ,
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim