KARAGAQ 12 ARI truall

Shitet nga: xhevat 28 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
truall 12 ARI në lagjen kargaq në pejë vend i përshtashem për ndërdtim banesa të gjitha afër ( shkolla filore ) ( shkolla private ) ( medecina emergjenca 2 ) ( parku i madh )( pishina ) dhe ( rastorane karagaq )( 2 fusha futbolli) (qendren e qytetit )(,fresh market) etj presim donator të interesuar për ndërtim banesa me % sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim