NDERTIMTARIA DRINI Rastavic

Shitet nga: Xhafer Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë

Nertimtaria DRINI "Kadrijaj-Rastavic" bën projektimin dhe
ndërtimin e shtëpve dhe banesava, punojm ndërtim te lart dhe te
ulët ,për mu bind për punen dhe kualitetin e punes ejani dhe na
vizitoni. Numri për kontakt 044133952-045506004
Veiber,0037744409298 përvoj pune 30 vjeqare punojm edhe me
projektet e kemi artitektin ton qe kujdeset per to

Kemi shum plane dhe peojekte sipas deshires tuaj ,ktu i keni vetem
disa foto për me ju tregu per punen dhe kualitetin qe e bajm.

JU GARANTOJM NE CILESI.
Nr. 044133952

045506004

Viber: 0037744409298

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim