OFERTE per SHITJE/NDERTIM TE LARTE ne 10 ari Peje

Shitet nga: 21 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet apo ipet per NDERTIM TE LARTE me marreveshje, ipet me qera trualli prej 10 ari, i pershtatshem per depo te materialit ndertimor, auto sallon apo çdo veprimtari tjeter te nevojshme.

Trualli gjendet ne lagjen "Dardania I", ne rrugen "Edmond Hoxha" numer 34, perkatesisht tek stadiumi i qytetit "Shahin Haxhiislami", rruga ku shitet duhani perballe salles se sporteve "Karagaçi" ne Peje.

Ka shkollen fillore 300m afer, fakultetin 300m afer, sallen e sporteve dhe parkun e qytetit "Karagaq" 200m afer

Trualli posedon tere infrastukturen e nevojshme, ka ujin brenda ne truall, rrymen, rruga e asfaltuar.

Dokumentacioni i rregullt, me liste poseduese dhe kopje plani si dhe numer kadastral.

Per me shume kontakto: 044 758 999
+377 44 758 999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim