Oferte Speciale Trolli INKLUSIV me Lokal

Shitet nga: Alim Dje 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Adresa: Peje-vitomeric
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Per arsye investimi ne Diaspor ku jetoje dhe punoje, shes Token ne Vitomerice te Pejes me nje qmim mjafte te arsyeshem per poziten ku gjindet.

*Toka ka 10 ari ( e disa metra ), gjindet perballe Rruges Rryesore Peje-Rozhaj(Mali i zi) , afer Resturant Antika dhe Podguri, eshte e rrafshet, ka te instaluar ujesjellsin, kanalizim, rryme.

* Lokali gjindet perballe Asfalltit i cili ka te instaluar rrymen, ujin dhe mund te perdoret per lami te ndryshme si: Mishtore, Mini Market, Furre e Bukes etj. Lokali ka poashtu Podrumin.
Toka ka nje pozite shume te pershtatshme si per ndertim familjar poashtu per ndertim afarist.

*Dokumentatcioni eshte ne emrin tim dhe mund te perkthehet menjeher tek Notari.

* Qmimi i Tokes eshte 53000 Euro, i negociuar nese behet KESH.

*Kontakti:
Ne Zvicer (Viber) : 0041 76241 6679
Ne Kosove (Viber) :00386 4968 8314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim