PLLAC 7ARI në Pejë Çmim i volitshem

Shitet nga: Vigan Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet trualli në sipërfaqe prej 7 ari në lagjen Kristal tek Birraria e Pejes apo tek Sheqerana afër shkolles së deminerave-Pejë.
Trualli është i përshtatshëm për banim dhe posedon trafo private dhe sistem të ri të kanalizmit dhe të ujësjellsit.Prona është shqipëtare.
Rruga kryesore është tërsisht e ndriquar dhe është me infrastruktur te re.
Qmimi sipas marrveshjes.
Kontakt:049-87-87 -88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim