Parcela mbrapa White House

Shitet nga: Agjensioni Per Patundshmeri "EDA-K" sh.p.k 10 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Peje
Sipërfaqe: 4300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet parcela me siperfaqe prej 43 ari e cila gjendet mbrapa servisit White House. Parcela eshte prone e shqipetarit dhe perkthimi mund te behet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim