Parcela ne Belo Poje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Per Patundshmeri "EDA-K" sh.p.k 02 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Adresa: Peje - Bello Poje
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet parcela me siperfaqe prej 50 ari e cila gjendet ne Belo Poje shume prane fshatit Italin me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi mund te behet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim