Pllac prej 5 ari ne Peje shitet rr.Fatos Ademaj

Shitet nga: MUHAMET 25 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Me infrastruktur te plot,pllaci esht pron e imja,5ari ose 6ari,forma e pllacit esht katror sikur qibriti dhe e kufizuar me kataster.ju lutem mos shkruni email.ne Viber shkruni sms +37745569599
Falemnderit per mirku.

pagesat per perkthimin e pllacit i kryn blersi.
perkthimi behet pasi qe behet pagesa e kistit te fundit nga blersi.
parakontrata dhe kontrata kryhen te notari me dokumentacion te rregullt dhe parcela esht ne emrin tim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim