Pllac prej 6ari 5ari 4ari ne Peje

Shitet nga: meti 24 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes 6ari,5ari,4ari, pllac ne pej me infrastruktur te plot,me dokumentacion te rregullt,ne rrugen Fatos Ademaj,ne lagjen Kristal 2.
ju lutem email mos shkruni se nuk I lexoj.mund Te me shkruani NE Viber NE numer +37745569599
Falemnderit per mirkuptim

pagesat per perkthimin e pllacit i kryn blersi.
perkthimi behet pasi qe behet pagesa e kistit te fundit nga blersi.
parakontrata dhe kontrata kryhen te notari me dokumentacion te rregullt ME PARE NE DOR PERMES BANKES NORMAL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim