Pllac prej 6ari ne Peje

Shitet nga: Meti 20 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Shes 6ari pllac ne pej me infrastruktur te plot,me dokumentacion te rregullt,qmimi per m2 65€
Te me shkruani NE Viber NE numer +37745569599 Falemnderit per mirkuptim pagesat per perkthimin e pllacit i kryn blersi. perkthimi behet pasi qe behet pagesa e kistit te fundit nga blersi. parakontrata dhe kontrata kryhen te notari me dokumentacion te rregullt ME PARE NE DOR PERMES BANKES NORMAL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim