Shtepija me 108ari tok ne Pejë

Shitet nga: 13 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes shtepin ne lagjen dardania 3. Larg rruges per gorozhdevc 300 metra.afer shkolles filore ne dardania 3 nja 200metra larg.pron shqiptari me dokumentacjon te rregullt.shtepija esht 2kat e gjys me dy plloqa epa meremetuar shitet komplet me 1hektar tok.ka rrym uj rrug.si dhe sistem te ujitjes nga drini i bardh.150metra ka ftyr ne asfallt ne at rrug te lagjen.
viber +37745569599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim