TROJE NE VITOMIRICE

Shitet nga: Besniku 29 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Adresa: vitomirice
Komuna: Pejë
SHITEN DISA TROJE NE VITOMIRICE, me siperfaqe sipas deshires (3 ari, 5 ari e me shume sipas deshires) trojet gjinden afer magjistrales Peje-Banje-Istog.
Vendi eshte shume i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit, apo per shtepi banimi, lagje e qete me rruge ne te dy anet, ujesjelles dhe rryme.
Qmimi mevaret nga madhesia e truallit dhe fillon nga 2700 deri ne 3200 Euro ari.
Per me shume informata ne tel. +37744839453 VIBER

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim