Toke prej 20 ari ne Peje

Shitet nga: Besim 27 Maj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Pejë
TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR). APO VETEM SHTEPIA BANIMI

LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES.

NE PLANIN E KOMUNES PERBALL SHTEPISE DO TE KETE SHKOLLE FILLORE, QERDHE, BASHKESI LOKALE, AMBULLANTE ETJ...

TEL. +386 (0)49 / 406 - 409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim