Troje dhe shtepi ne Rugov shtupeq i madh

Shitet nga: Avdi 23 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes troje dhe shtepi ne rugov shtepia esht e ndertuar mbas lufte per mrenda nuk esht e rregulluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim