Troje ne Peje 6ari

Shitet nga: muhamet 12 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Pejë
TROJET NE SHITJE NE RRUGEN FATOS ADEMAJ NE PEJ

RRYMA DERI NE TRUALL ME KABULL TOKSORE 70 DHE GJITHSECILI TRUALL KA QASJE NE RRYM ME RAMA TE VEQANTA TE RRYMES me siguresa 160ampera dhe mbajtse te siguresave 400ampera.
DHE UJI ESHT NE GJITH SECILIN TRUALLA ME NGA NI DALJE QE ESHT E LIDHUR NE GYPIN KRYESOR TE UJIT QE E FURNIZON BIRRARIN E PEJES E QE NUK NDALET KURR UJI.
TROJET JAN TE NDARA SIPAS SKICES ME POSHT.
PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
QMIMI SIPAS MARRVJESHJES.
bejm ndrrim edhe me ndonje vetur e tjerat pare.
Numri im VIBER +37745569599


Te keto troje mund te gjendi rahatin dhe qetsin per ni jetes te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim