Trualli prej 5 ari e 23 m² ne Peje

Shitet nga: O44679O3O 27 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Dervish Rozhaja nr.3 - Pejë
Sipërfaqe: 523 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Trualli gjindet afer Shkolles fillore "Tetë Marsi" dhe Hamam Xhamisë, kurse Sheshi "Haxhi Zeka" dhe ish-Shtepia e Mallnave esht 5-6 min larg.
Per me shume, shiqoni fotot qe e tregojne siperfaqen dhe perimetrin e truallit.
Bodrumi esht i hapur me sip.10x10m por jo i perfunduar.
Ka leje ndertimi.
>ÇMIMI per 1 ARI eshte 15.900 Euro kurse
çmimi total per truall eshte 83.000 Euro.
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
shpi, shtepi
auto moto, makina, vetura,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim