farme pulash

Shitet nga: gjon 16 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR   50 000 EUR

Adresa: tranziti peje-gjakove
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Pejë
Shitet ferma per 3600 pula vojse,
me paisje te nevojshme,
e gatshme per pune,
posedon dy dhoma banjo dhe garazhe,
trualli 12 ari
Ekziston mundesi nderrimi me banese ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim