Shitet Shtepia ne Bogë Rugove

Shitet nga: Gezim Dje 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 78 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Pejë
Shitet Shtepia 78m2 me 6ari tokë.
Shtepia gjindet ne qender te boges buzë rrugës kryesore 200metra larg teleferikut.
Eshte e kompletuar dhe gatshme per shfrytzim.Me dekumentacion të rregullt,perkthim të menjëhershëm.Me fletë poseduese dhe kopje plani.
Gjithashtu ka lidhje të ujit te pastert ne bazen.Pres bleres serioz,flm per mirekuptim


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim