Shtepi (Vill) ne Boge te Rugoves

Shitet nga: Valon Qehaja 24 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: Shtepi (Vill) ne Boge te Rugoves 11.25 ari tok
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Pejë
Shtepia( Villa) ka 5 ari tok
Shtepija (Villa) ka 250 m2 afersisht
Eshte e mobilume komplet
Ka nxemje qendrore me dru
Shtepija ka ne katin e par sallonin me kuzhin plus WC dhe koridori
Kati dyt ka tri dhoma ni banjo, shpajzin dhe koridori
Kati i tret ka ni dhom
Shtrpija ka edhe podrum me dy dhoma
Shtepija ka 3 kate dhe podrumin
Shpija eshte e mbarume me materjal te fort eshte e veshur me gur,dru dhe fasad
Ka Rym , ka Uje
Toka ka dokumentacion te regullt dhe perkthehet meniher si behet pagesa eshte ne emrin tim
Toka eshte e kapur per asfalt dhe ka dy on ruge per skej e ka edhe ni lum te vogel
Toka eshte e pershtatshme edhe per biznes hotelier
Toka gjendet shum afer kompleksit hotelier Relax ( Banana) ne Boge
Mund te kontaktoni edhe me Viber
+377 45 599 999 Valoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim