Shtepi Ville ne Boge te Rugoves 5 ari tok

Shitet nga: Valon Qehaja Sot 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepija me tok 5 ari ne boge
shtepija ka afersisht 250 m2
eshte e mobililume komplet
ka nxemje qendrore me dru
shtepija ka kati i par ni sallon me kuzhin plus WC me koridor
kati i dyte ka 3 dhoma ni banjo me koridor
kati i tret ka vetem ni llom
shpija ka edhe podrum me dy dhoma
shpija i ka 3 kate + podrumin
vikendica eshte e mbarume me materjel te fort eshte e veshme me gur,dru dhe fasad
toka ka dokumentacion te regullt perkthehet meniher si bohet pagesa
toka eshte kapum me asfallt te ri perskej tokes eshte lumi
toka eshte e pershtatshme edhe per biznes hotelier
toka gjendet shum afer kompleksit hotelier Relax ne Boge
Vaiber +377 45 599 999
Valoni 044 888 688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim