Dyqani

Shitet nga: Zija 10 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Karagaq
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqani se bashku me inventar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim