Kiosk-trafik

Shitet nga: buci 29 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 8 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes kiosk/trafik me siperfaqe 8m katror ne gjendje perfekte ka te instaluar rrymen ne teresi dhe eshte pothuajse e re vjen ne konsiderim ndrimi me ndonje veture adekuate perndryshe qmimi eshte 2500e ju lutem te lajmrohen vetem bleresa serioz. vlen te potencohet se kioska eshte me shume bereqet vetem kush e ka nafak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim