Fllanza Japoneze

Shitet nga: Petrit Kastrati 06 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Pejë
Shiten Fllanza Japoneze
vojset 14 javshe 3 euro kemi edhe ve te fresketa si dhe zogj me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim