Intereieren e zyres

Shitet nga: luli 12 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për zyrë
Shes intereieren e zyres.
Interieri eshte i perdorur por ne gjendje sikurse te jan te reja, cmimi i fundit 750 euro.
Tavolin e punes, ulse nje treshe dhe nje nje njishe, dhe raftije.
Mund te ju dergoje edhe foto tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim