TENDA ME QERA me OSE pa DYSHEME

Shitet nga: Bimi-J 30 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha.

Tavolina dhe karrika posedojmë të drurit dhe të plastikës..

Poashtu ofroj tenda me nxemje dhe me pod per kohe dimri per ahengje ose per t'pame

sherbimi kryhet me shum seriozitet dhe me qmime te volitshme

Gjithashtu ofroj edhe MUZIKË ( DJ ) me kualitet të lartë dhe të garantuar për ahëngje të ndryshme familjare...

Adresa: fsh. Pozharë - Deçan

Tel.: 044276678---viber
049276678

fb : bimi-j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim