Teknik te Ngritjes , dhe Perpunim te Metalit

Shitet nga: bekim 27 Shk 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera
Perpunim te Metalit dhe te gjitha Sherbimet
Teknik te Ngritjes , Vinca komplet per Puntorin tuaj .
Konstrukcione Metalike te Ndryshme
Shitje : Litar Celiku te gjitha Llojet me Attest , Zingjir per Ngritje , Vinca dhe te gjitha komponentet
Litar tekstili per ngritje dhe etj.

Gjendemi ne Ishkombinatin e lekurkepucve ne Peje

Firma: Hebeprofi Production sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim