Teknik te ngritjes zingjir Litar Vinqa Rrypa Skele

Shitet nga: bekim Dje 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shërbimet : Të tjera

Jemi te specializuar per teknik te Ngritjes .
Bejm shitjet e zingjirve per Ngritje , Litarit te celikut , si dhe presimin e tyre (Vegez) me Attest.
Zingjir per Ngritje me attest. te gjizha llojet .
Vinca me zingjir dhe Dorez.
Rrypa te shterngimit te gjitha gjatesit .
Rrypa per ngritje me attest.
Ngritesa te paletave per Krana.
Skele muratori te vogla dhe te Medha .

..
toro cranes eshte produkt i lincencuar nga shteti Austris , per te gjitha produktet leshohet edhe attesti .

Gjendemi te tregu i gjelbert ne Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim