Dell Optiplex Gx 520

Shitet nga: Valon 26 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pc i ardhur nga Gjermania, eshte ne gjendje te rregullt, i instaluar dhe testuar.
Performansat mund te i shihni ne foto.
Per info shtese me kontakto permes tel ose e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim