Pc nga Gjermania

Shitet nga: Valon 26 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pc i ardhur nga Gjermania, eshte ne gjendje te rregullt, i instaluar dhe testuar.
Performansat mund te i shihni ne foto.
Kam edhe Pc te tjere me performansa te ndryshme.
Per info shtese me kontakto permes tel ose e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim