VW fellne highline golf vi

Shitet nga: jeton 01 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 6 modeli per highline me guma te mira 225 45 17 045634534ose viber 0037745549548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim