Fellne 15 per Passat

Shitet nga: pronari 19 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15sh per pasat 2.jan krejt ne rregull nuk dridhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim