Fellne 17

Shitet nga: jeton 01 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   680 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 origjinal vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim