Fellne per audi

Shitet nga: Elvisi 07 Shk 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Dy par fellne per audi edhe golf 4 felnet jan 195 65 15 shum te mira jon Me goma te dimrit 049356346,,,,,044571723 boj ndrrim me fellne 17 per golf 4 dy part per 200 euro i jepi boj ndrim me iphon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim