Goma 6.50 R16C Per Kamijon

Shitet nga: Muja 13 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma osht shum pak e perdorne osht me C per pesh te renda shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim