Shiten 4 Fellne me Goma Komplet Nr.18

Shitet nga: Fellne me Goma komplet 08 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Fellne me Goma Komplet Numer 18 CMIMI 180 Euro Tel.044774637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim