Shiten 4 Goma Numer 16 Komplet 4 Goma 45 Euro

Shitet nga: goma 03 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma dimer ver M+S ne gjendje te Mire NR. 205. 50.16. kontakti ne numer 044223753 Komplet 4 Gomat 45 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim