Per terheqje te veturave per ford focus dhe golf 3

Shitet nga: 044 565 023 25 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Per terheqje te veturave per ford focus dhe golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim