FORD TRANZIT DIZEL 2.5.

Shitet nga: suki 06 Dhj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
SHES FORD TRANZIT DIZEL PAK I VJETER PO MUND TE PERDRET PER UDHETAR PER NEVOJA PERSONALE PO EDHE SIKUR OLDTIMER,,ME DOKUMENTE TE REGULLTA I CLAJMERUM NUK KA DENIM,,,,ME VETUR VIJN EDHE SENDE SHTES KREJT FALAS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim