HIBIBIN ( RAMP )

Shitet nga: denis Dje 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES HIBIBINEN NE GJENDJE SHUM TE MIR E SAPO ARDHUR NGA JASHT


045533000
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim