MAN 25 410 Frigo 2003

Shitet nga: Valoni Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN 25 410 XXL
Viti 2002
Me reterder
Me vebasto
Me tempomat
Ne gjendje shum te mir
E sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim