Man 25 410 Frigo -30grad

Shitet nga: Valoni Dje 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 25410 Frigo
Me goma te mira
Viti 2002
Ne gjendje shum te mir
I sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim