Mercedes sprinter 312 nga zvicrra viti 99

Shitet nga: sahit 15 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri osht ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim