Peugeot Boxer Diesel 1999

Shitet nga: Dardan 29 Qer 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR   2 600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonet e po sa ardhur nga gjermonia vetem 130,000km te kaluar ne gjendje shum te mire me servis te kryme 4 dyr per 7 persona

Per me shum info kontakto ne keta numra
049/611179
044/789717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim