RIMORKIO 2 AKS

Shitet nga: denis Sot 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RIMORIKIO 2 AKS
VP 1982
SHUM SHUM NE GJENDJE TE MIR
E QLAJMRUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim