Renault MIDLUM 210

Shitet nga: denis Sot 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RENAULT MIDLUM 210
VP 2000
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE
MASAT
GJATSIJA 8.20
NALTSIJA 2.95
GJERSIJA 2.55

044136028
045533000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim