Rimorkio Frigo -30 grad 2004

Shitet nga: Valoni Dje 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio Frigo
Viti 2004
Me goma te reja
Deri -30 grad celcius
E sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim