Rimorkio

Shitet nga: Egzon Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes podin per pesha te renda i pershtatshem per bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim