SCANIA 420 TopLine

Shitet nga: denis 06 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Scania 420
Vp 2001
Retarder klim
Full Extra

045533000
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim